IBDM

03-302 Warszawa
ul. Instytutowa 1
tel. +48 22 390 01 07
fax +48 22 814 50 28

select language:

ekonomika

Elektroniczny System Komercjalizacji Recenzowanych Prac Naukowych przy Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku PDF Drukuj

 

Projekt "Organizacja i wdrożenie ogólnopolskiego elektronicznego systemu komercjalizacji recenzowanych prac naukowych przy Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Projekt zakłada podpisanie 100 umów z Uczelniami, Instytutami naukowymi, Stowarzyszeniami i Towarzystwami naukowymi w Polsce, w ramach których każde z nich przekaże do umieszczenia w bazie epnp.pl recenzowane publikacje z numerem ISBN i ISSN. Zgodnie z założeniami, w bazie znajdzie się co najmniej 8 tysięcy publikacji naukowych, autorstwa naukowców z całej Polski. Głównym celem projektu jest zwiększenie aktywności naukowej Uczelni, Instytutów naukowych, Stowarzyszeń i Towarzystw naukowych oraz szersza popularyzacja wyników prowadzonych badań w skali kraju i za granicą.

W bazie epnp.pl znajdują się publikacje darmowe, jak i udostępnione za niewielką opłatą (w wysokości 45 % ceny netto książki w wersji papierowej). Ze zbiorów epnp.pl można korzystać z każdego miejsca z dostępem do Internetu, a na stanowiskach komputerowych instytucji uczestniczących w projekcie, pobieranie całej zawartości bazy jest całkowicie bezpłatne.

 

 

Zapraszamy do świata e-booków!


Realizator projektu:


Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku
Ul. Choroszczańska 31
15-732 Białystok

 

 

Biuro projektu e-Publikacje Nauki Polskiej:
Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku
Ul. Choroszczańska 31 p. 23, 15-732 Białystok
Tel. 85 652 50 94, tel./fax 85 652 50 62
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.ebook-wse.pl
www.epnp.pl